Yhteydenotot ensisijaisesti kerhon sähköpostiin 
hml.kennelkerho [a] gmail.com


Johtokunnan jäsenet 2020:

Puheenjohtaja: Katariina Salo,katariina.salo [a] yahoo.com

Varapuheenjohtaja: Jani Heinilä, jani.heinila [a] icloud.com

Sihteeri/nettisivut: Sara Mastokangas, sara.mastokangas [a] gmail.com

jäsensihteeri/nettisivut: Pia Rajamäki, rajamakipia [a] gmail.com

Tiedotus: Eveliina Turunen, eweliina1 [a] hotmail.com

Tiedotus: Meri Oksanen, meri.oksanen85 [a] hotmail.com

Jäsen: Sinikka Koskiluoto, sinikka.koskiluoto [a] kktavastia.fi

Jäsen: Heli Waljakka, heliwaljakka [a] gmail.com


Muita vastuita:

Piia Heinilä, rahastonhoitaja, piia.hkk [a] gmail.com

Lajivastaavat / ryhmän vetäjät antavat lisätietoja eri lajeista

PK-jälki: Pirjo Kinnunen, hukkahovin [a] gmail.com ja Janne Koskiluoto

PK-haku: Virpi Aspelin-Nieminen, virpi.aspelin-nieminen [a] pp.inet.fi ja  Sanna Hyytiäinen, sanna.hyytiainen [a] pp.inet.fi

PK-viesti: Jani Heinilä, jani.heinila [a] icloud.com

PK-etsintä: -

Erikoisjälki: Miia Heikkinen, miiaheikkinen [a] netti.fi

Valjakkohiihto: Raimo Viitanen

Toko: Pia Rajamäki, rajamakipia [a] gmail.com ja Sara Mastokangas

Rally-toko: Ritva Kylävuori ja Seija Karonen

Vepe: Anne Heinonen, anne.heinonen [a] pp2.inet.fi