Yhteydenotot ensisijaisesti kerhon sähköpostiin 
hml.kennelkerho [a] gmail.com




Johtokunnan jäsenet 2021:

Puheenjohtaja: Katariina Salo,katariina.salo [a] yahoo.com

Varapuheenjohtaja: Jani Heinilä, jani.heinila [a] icloud.com

Sihteeri: Sanna Jääskeläinen, sihteeri.hmlkennelkerho [a] gmail.com

Jäsensihteeri/rahastonhoitaja: Piia Heinilä, piia.hkk [a] gmail.com

Tiedotus/nettisivut: Pia Rajamäki, rajamakipia [a] gmail.com

Tiedotus/nettisivut: Meri Oksanen, meri.oksanen.hkk [a] hotmail.com

Jäsen: Jaana-Maarit Perkkala

Varajäsen: Kirsti Pitkänen, kennel.zornoi [a] kolumbus.fi

Varajäsen: Tiia Luomanen, tiialuomanen [a] gmail.com



Muita vastuita:

Majatoimikunta: Janne Koskiluoto, Teemu Koskinen ja Jani Heinilä

Narikkavastaava: Tiia Luomanen

Lajivastaavat / ryhmän vetäjät antavat lisätietoja eri lajeista

PK-jälki: Pirjo Kinnunen, hukkahovin [a] gmail.com ja Janne Koskiluoto

PK-haku: Virpi Aspelin-Nieminen, virpi.aspelin-nieminen [a] pp.inet.fi ja  Sanna Hyytiäinen, sanna.hyytiainen [a] pp.inet.fi

PK-viesti: Jani Heinilä, jani.heinila [a] icloud.com

PK-etsintä: -

Erikoisjälki: Miia Heikkinen, miiaheikkinen [a] netti.fi

Valjakkohiihto: Raimo Viitanen

Toko: Pia Rajamäki, rajamakipia [a] gmail.com ja Sara Mastokangas

Rally-toko: Ritva Kylävuori ja Seija Karonen

Vepe: Anne Heinonen, anne.heinonen [a] pp2.inet.fi